Game Schedule
Oct
23
vs. Eagan (Green)
(Scrimmage)Highland South
5:00 PM
Oct
28
@ Farmington
(Scrimmage)Schmitz-Maki Arena
4:30 PM
Oct
29
vs. Eagan (Blue)
(Scrimmage)Highland North
8:30 AM
Oct
30
vs. Farmington
(Scrimmage)Highland South
5:00 PM
Nov
4
vs. Eden Prairie
(Scrimmage)Highland South
4:30 PM
Nov
5
@ Coon Rapids
(Scrimmage)Super Rink
12:10 PM
Nov
11
vs. Forest Lake Squirt B2
(League)Highland South
6 - 3 (W)
Nov
18
@ Baldwin Squirt B2
(League)415 Maple St
0 - 6 (L)
Nov
22
vs. White Bear Lake Squirt B2 Orange
(League)Highland North
4 - 1 (W)
Dec
2
@ St Paul Squirt B2 Blue
(League)Highland South
1 - 4 (L)
Dec
3
@ Stillwater Squirt B2 Black
(League)St. Croix Valley Recreation Center
3 - 3 (T)
Dec
5
@ Mounds View-Irondale Squirt B2 Green
(League)Super Rink
3 - 1 (W)
Dec
6
vs. - Mahtomedi Squirt B2 Blue
(League)Highland North
0 - 3 (L)
Dec
8
vs. Prior Lake
(Tournament)Doug Woog Arena
1 - 3 (L)
Dec
9
@ Stillwater (Cowtown Classi)
(Tournament)Doug Woog Arena
1 - 5 (L)
Dec
10
@ Eastview (Cowtown Classic)
(Tournament)Doug Woog Arena
1 - 2 (L)
Dec
17
vs. White Bear Lake Squirt B2 Black
(League)Highland South
0 - 2 (L)
Dec
27
vs. Hudson Squirt B2 White
(League)Highland South
8 - 2 (W)
Jan
2
@ River Falls Squirt B2
(League)Wildcat Centre
4 - 1 (W)
Jan
3
vs. East Metro Stars Squirt B2
(League)Highland North
3 - 0 (W)
Jan
5
vs. Wayzata Navy (Cormick Cup)
(Tournament)Charles M. Schulz-Highland Arena
7 - 2 (W)
Jan
6
vs. Woodbury (Cormick Cup)
(Tournament)Charles M. Schulz-Highland Arena
2 - 0 (W)
Jan
7
vs. Eagan (Cormick cup - championship game)
(Tournament)Charles M. Schulz-Highland Arena
1 - 7 (L)
Jan
14
@ Mahtomedi Squirt B2 Gold
(League)White Bear Arena
0 - 1 (L)
Jan
18
vs. Hudson Squirt B2 Blue
(League)Highland North
4 - 2 (W)
Jan
26
@ Mounds View-Irondale Squirt B2 Gold
(League)Super Rink
1 - 3 (L)
Jan
28
vs. New Richmond Squirt B2
(League)Charles M. Schulz-Highland Arena
4 - 0 (W)
Feb
2
@ Stillwater Squirt B2 Red
St. Croix Valley Recreation Center7:10 PM
Feb
9
vs. Grand Forks Blue, ND
(Tournament)Cornerstone Bank Arena
7:45 AM
Feb
9
@ Delano Black, MN
(Tournament)Coliseum Facility
1:15 PM
Feb
10
vs. Grafton/Park River
(Tournament)Scheels Arena
4:15 PM
Feb
19
@ Playoffs Game - White Bear Lake Orange
(Playoff)WBSC White Bear Lake Sports Center
7:00 PM
Feb
21
@ Mounds View Irondale Gold
(Playoff)TCO Training Haus